WARSZTATY ROZWOJOWE

AKADEMIA PRZYWÓDZTWA FREEMINDHORSE 

Przywództwa nie można się nauczyć. Przywództwo to nieustanne uczenie się. To ciągły proces tworzenia relacji, wprowadzania zmian, podejmowania decyzji, zadawania pytań. Kim jestem? Dokąd zmierzam? Dlaczego to robię? Kto za mną podąża? Istnieje wiele metod doskonalenia umiejętności lidera. Jednak ta, którą Ci proponuję, jest absolutnie wyjątkowa. Opracowałam program Akademii Przywództwa Freemindhorse, bazując na własnym, kilkunastoletnim doświadczeniu w biznesie, a także korzystając z doświadczeń wielu liderów i osób zajmujących się szkoleniami. Szkolenia prowadzone przez konie są nowatorską metodą stosowaną od wielu lat przez prestiżowe instytucje szkoleniowe na całym świecie. Metoda Horse Assisted Education uznana została przez największe firmy z całego świata – przedstawicieli sektora bankowego, firmy ubezpieczeniowe, produkcyjne i usługowe. Zajęcia, które wyglądają trochę jak spacerowanie z końmi, są w gruncie rzeczy bezcennym źródłem wiedzy o nas samych, naszych emocjach i postawach. O tym, czym jest autentyczne przywództwo. Ktokolwiek ich doświadczył, z pewnością nigdy ich nie zapomni.

Dla kogo:

dla osób, które są otwarte na nowe doświadczenia, chcą podnosić swoje umiejętności bycia liderem, zarówno w biznesie, jak i w życiu, 

- prowadzących samodzielnie działalność

- pracujących dla korporacji

- zarządzających zespołami  

Korzyści: 

- dowiesz się kim jesteś jako liderka 

- dowiesz się, w których obszarach leżą Twoje słabe i mocne strony 

- nauczysz się z nimi pracować 

- nauczysz się budować relacje z innymi 

- doświadczysz autentycznego przywództwa  

- poprawisz efektywność pracy, swojej i swojego zespołu 

- poprawisz jakość swojego życia  

Warsztat i metody:

Program obejmuje:

- rozmowę, podczas której poznamy się, dowiem się jakie są Twoje oczekiwania i podejmiemy decyzję co do dalszej współpracy; ta rozmowa jest bezpłatna i niezobowiązująca

- jeśli zdecydujemy, że ruszamy dalej we wspólną podróż, podpisujemy kontrakt, w którym określamy warunki współpracy

- spotykamy się 8 razy, przez 8 kolejnych tygodni, raz w tygodniu na 1 – 1,5 godziny podczas indywidualnych sesji coachingowych online

- poza sesjami coachingowymi otrzymasz ode mnie e-Dziennik Przywództwa Freemindhorse, w którym będziesz mogła zapisywać zadania, które ode mnie otrzymasz; te zadania nie będą zajmowały Ci dużo czasu, ale skierują Twoją uwagę na to, nad czym pracujemy

- ostatnie, 9-te spotkanie odbędzie się u mnie, to będzie 1,5 – dniowe spotkanie z końmi – trenerami podczas warsztatów w grupie; pracujemy w kameralnej, maksymalnie 5-osobowej grupie; zajęcia są absolutnie bezpieczne, konie są specjalnie przygotowane do roli trenerów, przyjazne i łagodne; zajęcia odbywają się z ziemi, nie wsiadamy na konie

- miejsce warsztatów z końmi: Gestut Kahnsdorf (20 km od Lipska, Saksonia, Niemcy) 

 

 

WARSZTATY ROZWOJOWE

Każdy z warsztatów to 1,5 – dniowe spotkanie, które można połączyć w cykl lub nie, w zależności od Twoich potrzeb. Moje propozycje znajdziesz poniżej, ale jeśli masz własny, ważny dla Ciebie temat, z którym chcesz popracować w towarzystwie koni - daj mi tylko znać, a stworzymy coś nowego.

Jak wybrać warsztaty?

Przeczytaj krótki opis. Jeśli znasz dokładnie swoje potrzeby, wybierz ten właściwy. Jeśli nie jesteś pewien, zaufaj intuicji. Jeśli nadal masz wątpliwości, spotkajmy się.  Poznamy się, porozmawiamy i wspólnie wytyczymy najlepszą dla Ciebie drogę – zadzwoń lub napisz do mnie!
Jeśli wybrałeś już interesujący Cię warsztat, napisz proszę przez "KONTAKT", a otrzymasz ode mnie informację zwrotną nt. dostępności miejsc i numer konta do przelewu.

Galopem do sukcesu”

Warsztaty są adresowane do osób, które poszukują drogi do spełnienia w życiu. Szukają zmiany, równowagi i harmonii. Czują, że znalazły się na rozdrożu, że brakuje im pełni i sensu życia. Każdego dnia podejmują próby zmian, planują, inicjują, ale nie znajdują w sobie wiary, energii i determinacji, aby te zmiany przeprowadzić. Czują, że mogą zaoferować sobie, swoim bliskim, światu więcej, ale nie wiedzą jak to zrobić.


Warsztat będzie prowadzony metodą Horse Assisted Education. W metodzie tej w procesie uczenia się ludzi uczestniczą konie. Jej istotą jest tworzenie przestrzeni rozwojowej, w której ludzie mogą doświadczać siebie w relacji z końmi.

 

Kobieta i koń"

Dwie istoty na świecie są idealne: kobieta i koń. Ten warsztat dedykuję kobietom, które chcą spotkać się z kobiecym, pierwotnym aspektem swojej natury. Inspiracją stały się dla mnie dwie książki: Biegnąca z wilkami C.P. Estez oraz Frau und Pferd K.F. Hempflinga, a także moje osobiste doświadczenia. Jeśli masz poczucie, że gdzieś na drodze życia zagubiłaś swoją kobiecą cząstkę, wewnętrzną siłę, poczucie szczęścia i wolności, zdolność do tworzenia, a zamiast tego towarzyszy Ci poczucie stagnacji i ograniczenia, spróbuj odnaleźć w sobie pierwotną kobietę podczas rozwojowego spotkania z końmi.


Miłość to nie uczucie“

Jak to!? Jeśli nie uczucie to co? Jak mają się nasze marzenia i wyobrażenia o wielkiej miłości do tego, z czym się spotykamy w życiu? W rozwojowej przestrzeni współtworzonej i wspieranej przez konie poszukamy "recepty na miłość". Zapraszam wszystkich, którzy mają potrzebę budowania trwałych związków, porozumienia z partnerem, poprawy jakości swoich relacji.

 

Komunikacja bez granic“

Środowisko, w którym żyjemy i pracujemy staje się coraz bardziej multikulturowe. Granice pomiędzy państwami czy obszarami, w których pracujemy są bardziej umowne niż rzeczywiste. Mówimy różnymi językami, mamy inne systemy wartości, styl życia ale dzielimy i tworzymy przestrzeń wspólnej obecności. Jak odnaleźć swoje miejsce w nowym świecie?  Jak się komunikować? Jak przekraczać granice, rzeczywiste i te umowne?  Spotkajmy się na granicy, aby odbyć podróż w towarzystwie koni. Tym razem to one będą naszymi przewodnikami po nieznanym terytorium.

Bądź zmianą“

Przełom lata i jesieni ma w sobie coś magicznego. To czas podsumowań i zbierania plonów. Zmiana pór roku. Zmiany są stałym i pewnym elementem naszego życia. Bywają zaplanowane i nagłe, oczekiwane i niechciane, wszystkie jednak są nieuniknione. Budzą różne emocje, od lęku i niepewności po radość i entuzjazm.
Jak się na nie przygotować? Jak je zaplanować i nimi pokierować? Jak się im poddać i je zaakceptować?
Zmiana zaczyna się w Tobie i trwa. To proces, droga, życie."Marzenie – cel – sukces"

Każdy o czymś marzy, Ty na pewno też. Są marzenia maleńkie, nieśmiałe, prozaiczne, odważne, wielkie, nierealne. Każde z nich może być Twoim. Jak sprawić, by stały się rzeczywistością, Twoim spełnieniem? Gdy zechcesz po nie sięgnąć, staną się początkiem nowej drogi – drogi do celu. Gdy dotrzesz do celu, zapewne odczujesz, że osiągnąłeś sukces, poczujesz się spełniony. Zapraszam Cię do odbycia tej podróży w niecodziennym towarzystwie – koni trenerów. Przejdziecie ją w atmosferze zaufania, szacunku i akceptacji. Niezwykła wrażliwość i intuicyjność koni pozwala podczas warsztatów dotrzeć do zupełnie nowych, dotąd nieodkrytych pokładów naszej wrażliwości, kreatywności i wewnętrznej siły. Sięgnij po swoje marzenia!Spotkania coachingowe

Serdecznie zapraszam na indywidualne spotkania coachingowe wszystkie te osoby, które potrzebują wsparcia w obszarze rozwoju osobistego. Pracuję z klientem dostosowując warsztat do Jego potrzeb. Wykorzystuję zarówno znane i powszechnie stosowane metody coachingowe, jak i własne, wypracowane osobistym doświadczeniem. Włączam do nich spotkania z końmi, które są oczywiście dobrowolne.
Pierwszy raz spotykamy się w neutralnym miejscu, np. w kawiarni, żeby się poznać i podjąć decyzję, czy chcemy ze sobą współpracować. To spotkanie jest bezpłatne. Poznajemy potrzeby i możliwości, a następnie ustalamy plan działania. Nie obiecam Ci, że zmienię Twoje życie. Ale dam Ci wsparcie, jeśli Ty podejmiesz decyzję o zmianie. Gotowa? Gotów?

Zatem do zobaczenia!

 

Skontaktuj się z nami!
☏ +48 501 021 920

Kontakt